Ruim 300 onderwijsinstellingen zijn samen met ouders vertrokken

Actief Ouderschap begeleidt scholen bij het versterken van de relatie met ouders. Met het strategietraject helpt Actief Ouderschap om “samen te vertrekken” in plaats van ouders te betrekken bij wat de school bedacht heeft. Er is iets veranderd in de scholen, in de visie op samenwerken, in de cultuur en op de manier waarop er met ouders gesproken wordt. Er is in de laatste 5 jaar veel ervaring opgedaan met onze werkwijze. Op ruim 300 onderwijslocaties (scholen en voorscholen) zijn teambijeenkomsten (scans) en wensen en verwachtingen avonden georganiseerd om een heldere visie te krijgen op partnerschap tussen ouders en school.

De volgende scholen en voorscholen hebben onder andere deelgenomen:

  • Accent Praktijkonderwijs Nijkerk
  • Al Iman Almere
  • Aletta Jacobsschool Arnhem
  • Allio Kloosterstraat Arnhem
  • Aloysiusschool Gouda
  • AMG Schmidt Arnhem
  • Anne Frankschool, Gorinchem
  • Annie MG Schmidtschool Arnhem
  • Antoniusschool Castricum
  • Aquamarijn Leeuwarden
  • Aurora Almere
  • Baken Poort Almere
  • Basisschool Haafakkers Overbetuwe – Heteren
  • Basisschool Klimboom Overbetuwe – Heteren
  • Basisschool Narcis-Querido Amsterdam
  • Bijenkorf Gouda
  • Bommelstein Almere
  • Brede School Angelslo Emmen
  • Brede School Bargercompascuum Emmen
  • Brede School Bargeres Emmen
  • Brede School Emmen Centrum Emmen
  • Brede School Emmerhout/Emmerschans Emmen
  • Brede School Emmermeer Emmen
  • Brede School Klazienaveen Emmen
  • Brede School Nw Amsterdam/Veenord/Zandpol Emmen
  • Brede School Nw Dordrecht Emmen
  • Brede School Nw Schoonebeek/Weiteveen Emmen
  • Brede School Schoonebeek Emmen
  • Brede School Weerdinge Emmen
  • Brede School Zwartemeer Emmen
  • Bs De Regenboog Bergeijk
  • BS De Schelp Eindhoven
  • BS-Hoograven Utrecht
  • Buitenburcht Algemeen
  • Buitenburcht Almere
  • Caleidoscoop Almere
  • Caleidoscoop Den Boch
  • Crescendo Almere
  • Daltonschool Corlaer Nijkerk
  • De Achtbaan Almere
  • De Albatros Almere
  • De Archipel Almere
  • De Argonaut Almere
  • De Ark Almere
  • De Biekorf Geertruidenberg
  • De Blokkendoos Arnhem
  • De Bolderik Hank
  • De Bongerd Wijhe
  • De Boventoon Almere
  • De Buitenburcht Almere
  • De Buut Soest
  • De Delta Almere
  • De Driemaster Almere
  • De Droomspiegel Almere
  • De Dubbeldekker Almere
  • De Duizendpoot Almere
  • De Dukdalf Almere
  • De Dukdalf Almere
  • De Egelantier Almere
  • De Elsenhof Wagenberg
  • De Flierefluiter Almere
  • De Flierefluiter Almere
  • De Goede Herder Almere
  • De Grenspost Arnhem
  • De Hasselbraam Almere
  • De Hoge Waai Raamsdonk
  • De Hooiberg Borne
  • De Ichthus Almere
  • De Kameleon Almere
  • De Klaverweide Almere
  • De Kleine Boemerang Arnhem
  • De Klimop Amsterdam
  • De Koningslinde Nijkerk
  • De Korenbloem Oirschot
  • De Lage Weide Made
  • De Loofhut Almere
  • De Menorah Oosterhout
  • De Monchyschool (De Spil) Arnhem
  • De Monchyschool (Malburcht) Arnhem
  • De Olijfboom Almere
  • De Ontdekking Almere
  • De Overkant Arnhem
  • De Peppel Dussen
  • De Peuzelaer Geertruidenberg
  • De Polderhof Almere
  • De Polygoon Almere
  • De Radonkel Raamsdonkveer
  • De Rakkertjes Arnhem
  • De Regenboog Almere
  • De Regenboog Borne
  • De Ruif Raamsdonksveer
  • De Rungraaf Eindhoven
  • De Strijene Oosterhout
  • De Stuifhoek Made
  • De Tjasker Almere
  • De Torteltuin Almere
  • De Trommelaar Arnhem
  • De Vlindertuin Arnhem
  • De Vonder Raamsdonkveer
  • De Vrolijke Ark Arnhem
  • De Weide Proloog Leeuwarden
  • De Wierwinde Almere
  • De Wilgenhoek Hank
  • De Wilsdonck Raamsdonkveer
  • De Windvang Katwijk
  • De Witte School Arnhem
  • De Zeetuin Almere
  • De Zeggewijzer Terheijden
  • De Zeppelin Borne
  • De Zevensprong Almere
  • De Zonnebloem Borne
  • De Zonzeel Terheijden
  • Den Beemd Hoogblokland
  • Den Duin Made
  • Digitalis Almere
  • Dikkertje Dap Arnhem
  • W. Dreesschool Arnhem
  • Dromedaris Beuningen
  • Egelantier Almere
  • Europaschool Almere
  • Flora Borne
  • Fransciscusschool Emmen
  • Fransiscus BMS Leeuwarden
  • Goede Herder Bodegraven
  • Graaf Reinaldschool Gorinchem
  • Griftschool Woudenberg
  • Griftschool Woudenberg
  • Groenhorst Nijkerk
  • Harlekijn Arnhem
  • Heldring Amsterdam
  • Hendrik Van Brederodeschool Ameide
  • Het Drieluik Almere
  • Het Kompas Almere
  • Het Kristal Almere
  • Het Meesterwerk Almere
  • Het Mozaiek Arnhem
  • Het Samenspel Almere
  • Het Schrijverke Geertruidenberg
  • Het Spectrum Almere
  • Hugo De Grootschool Arnhem
  • Hummelhok Nijkerk
  • IBN-I-Sinaschool Arnhem
  • IKC De Sprong Leeuwarden
  • Ikc De Weide Waalwijk
  • IKC Het Klokhuis Duiven
  • IKC Montessori Leeuwarden
  • IKC Oldenije Leeuwarden
  • IKC Pionier Leeuwarden
  • IKC Wytgaard Leeuwarden
  • F. Kennedyschool Arnhem
  • Jan Ligthartschool Arnhem
  • Jan Ligthartschool Borne
  • Jeroen Boschschool Arnhem
  • Johannesschool Arnhem
  • Julianaschool Overbetuwe – Heteren
  • KDV Beestenboel Arnhem
  • KDV De Drie Biggetjes Hertme
  • KDV Duimelot Zenderen
  • KDV Fiësta Raamsdonksveer
  • KDV Groei Raamsdonksveer
  • KDV In De Pastorie Borne
  • KDV Woepelie Zenderen
  • Kinderopvang SPO Overbetuwe – Heteren
  • Klaverweide Almere
  • Klimop Amsterdam
  • Klimop Arnhem
  • Klimop Reusel
  • Kofschip Zevenaar
  • Kraanvogel Almere
  • Kroevendonk Roosendaal
  • Kruisrak Bunschoten
  • Kubus Rotterdam
  • Kunstrijk Arnhem
  • Kwetterhok Nijkerk
  • Latasteschool Horn
  • Lea Dasbergschool Loc. Pythagoras Arnhem
  • Lichtboei Almere
  • Lispeltuut Lelystad
  • LMC Pro Rotterdam
  • Loofhut Almere
  • Lourdesschool (De Werf) Arnhem
  • Margarethaschool Arnhem
  • Meergronden Almere
  • Merlijn Arnhem
  • Metpro Waalwijk
  • MLF Montessori Lyceum Flevoland Almere
  • Molenwiek Bovenkarspel
  • Monchyschool Lupine Arnhem
  • Montessori Buiten Almere
  • Montessori Randstad Almere
  • Montessorischool Oosterhout
  • Montessorischool Westervoort Westervoort
  • Moriaantje Arnhem
  • Mozaiek Zwanebloem Arnhem
  • OBS ’T Lange Gastel
  • OBS Cranendonck Maarheeze
  • OBS De Ammers, Groot-Ammers
  • OBS De Driemaster Hardinxveld-Giessendam
  • OBS De Hobbitstee Leerdam
  • OBS De Klimop Nederweert
  • OBS De Lijster Barneveld
  • OBS De Merwedonk Gorinchem
  • OBS De Roos Amsterdam
  • OBS De Springplank Meerkerk
  • OBS De Triolier Budel
  • OBS De Trumakkers Heeze
  • OBS Het Mozaiek Leerdam
  • OBS J.P. Waale Gorinchem
  • OBS Merwedeschool Hardinxveld-Giessendam
  • OBS Schateiland Gouda
  • OBS Twiske Amsterdam
  • OBS Vinckhuysen, Vinckhuysen
  • Olijfboom Almere
  • Omnibus Almere
  • Op De Eerste Rith, Breda
  • Op De Lichtboei Almere
  • Op De Zevensprong In Cuijck
  • Optimist Almere
  • Panta Rhei Almere
  • Pastoor Van Arsschool Arnhem
  • Paulusschool Arnhem
  • PCB De Ark Almere
  • PCB De Ichthus Almere
  • PCO Geldersche Vallei Nijkerk
  • Pinokkio Arnhem
  • Pionier Amsterdam
  • Pirouette Almere
  • Polderhof Almere
  • Pompeltje Arnhem
  • Presikhaven 1 Arnhem
  • Presikhaven 2 Arnhem
  • Prins Maurits Nijmegen
  • Prinses Julianaschool Gouda
  • PRO Almere Almere
  • PSZ De Grenspost Arnhem
  • PSZ De Malburcht 1, 2, 3, 4 Arnhem
  • PSZ De Paddestoel Geertruidenberg
  • PSZ De Ukkepukken Raamsdonk
  • PSZ Klarendal Arnhem
  • PSZ Klarendal/Hommel Arnhem
  • PSZ Malburcht Arnhem
  • PSZ Overkant Arnhem
  • PSZ Pompeltje Arnhem
  • PSZ Presikhaven Arnhem
  • PSZ Symfonie 1 Arnhem
  • PSZ Symfonie 2 Arnhem
  • PWA Soest
  • PWS Openbare Basisschool Lexmond
  • Quadrant Kindercentra Gouda
  • Regenboog Almere
  • Regenboog Voorthuizen
  • Rijnstad Arnhem
  • Rungraaf Eindhoven
  • Samsammie Overbetuwe – Heteren
  • Schaapskooi Gouda
  • Scholen EC Rotonde 2015/2016
  • School Holk Nijkerk
  • Shri Ganesha School Almere
  • Sinne Kinderopvang Leeuwarden
  • SKAR Overbetuwe – Heteren
  • Sleutelaar Bladel
  • Snaterhok Nijkerk
  • Speelrijk Arnhem
  • Sprankel Herwen 2017
  • Annaschool Zundert
  • Stephanus Zenderen
  • Sterrenschool De Ruimte Almere
  • Sterrenschool Nobelhorst Almere
  • Sylvester Bernadette Helmond
  • Symfonie 1 Arnhem
  • Symfonie 2 Arnhem
  • T Busseltje Eersel
  • T Duikelaartje Raamsdonksveer
  • T Eimink Hengelo
  • T Parapluutje Raamsdonksveer
  • T Scathe Pannerden
  • Tamboerijn Amsterdam
  • Telgenkamp Hengelo
  • Thomasschool BMS Leeuwarden
  • Tijl Uilenspiegel Vianen
  • Toermalijn Duiven
  • Torteltuin Almere
  • Tweespan Giessenburg
  • Twickel Borne
  • Van Lodestein College Hoevelaken
  • Van Rootselaarschool Nijkerkerveen
  • Vd Heijdenschool Waalwijk
  • Vrije School Raphael Almere
  • VVE Kruisrak Bunschoten
  • Wereldwijs Gouda
  • Westerschool Gouda
  • Wethouder Luidensschool Gouda
  • Wiardaskoalle Proloog Leeuwarden
  • Widdonck Weert
  • Windhoek Drimmelen
  • Klaverblad Drimmelen
  • Windroos Delfzijl
  • Wynwizer Proloog Leeuwarden
  • Zonnehoek Rotterdam